Restauracja Na Moment

Dziś chcieliśmy przekazać Wam kilka słów o otwartej niedawno w Szczecinie restauracyjce "Na Moment". Oboje mamy wrażenie, że powinno powstawać więcej "osiedlowych" restauracji i pubów, więc ucieszyliśmy się, gdy zobaczyliśmy nowy punkt w naszej okolicy.
Restauracja Na Moment mieści się przy al. Bohaterów Warszawy w okolicach Turzynu. Właściciele skupili się na prostej, śródziemnomorskiej kuchni oferując pizze, sałatki i makarony.

Na pierwszy posiłek w nowym miejscu wybraliśmy się w piękny, letni dzień, więc menu na jakie się skusiliśmy było lekkie.

Na przystawkę: bruschetta z awokado. Tutaj mieliśmy nieco odmienne wrażenia: Pan M. uznał, że jest okej, dla Pani M. ktoś przesadził z sokiem z limonki, którym pokropione było awokado ;) Tak, czy siak: przystawka przyjemna, mała i w dość przystępnej cenie.


Po przystawce nadszedł czas na coś większego...
Skusiliśmy się na pizzę oraz grillowanego camemberta podanego z marmoladą z cebuli. Liczyliśmy, że poza dobrą pizzą dostaniemy coś więcej, ale jednak na pizzy zakończmy... ;) Camembert był bez rewelacji, cebulkowa marmolada była dobra, ale całość jakoś nie specjalnie zwalała z nóg tym bardziej, że do sera dodana była sałatka łącząca pomidory, sałatę, maliny, arbuza i dziwny sos (kwaśny ze zbyt ostrą nutą octu).
Pizza była zdecydowanie lepszym wyborem. Skusiliśmy się na jedną z prostszych, by móc posmakować składników i przyjrzeć się ciastu. Smakowo pizza była bardzo dobra, ale nieco więcej szynki na pewno by nie zaszkodziło ;) Plus za świeże pomidorki i bazylię.

Nie chcemy szczególnie narzekać, bo lokal jest bardzo przyjemny i ładnie zaprojektowany, ale piszemy tutaj głównie o jedzeniu, więc znów minus do podkreślenia... Upał był dość spory, więc do picia Pani M. wybrała z menu "malinową herbatę mrożoną". Specjalnie dodaliśmy tutaj cudzysłów, gdyż napój ten nie miał niestety nic wspólnego z herbatą :( Był to po prostu gęsty, malinowy sok rozcieńczony wodą z dodatkiem kilku listków mięty i mrożonych malin (dlaczego mrożonych, skoro można kupić świeże?!)... Zdecydowanie nie polecamy tego napoju - herbatą był on jedynie z nazwy...Reasumując...
Na Moment to miejsce urocze i klimatyczne. Przyznać trzeba, że zachęca do wstąpienia i na pewno ma potencjał na całkiem dobrą restaurację. Mamy nadzieję, że niebawem uda nam się ponownie zawitać w progach i to na dłuższy moment i że tym razem oboje wyjdziemy najedzeni i zadowoleni z tego, co wybraliśmy z karty...
Tutaj możecie zapoznać się z kartą i cenami.

M&M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz